شخصیت شناسی از روی عینک

شخصیت شناسی از روی عینک

فهرست مطالب

تیپ و قیافه ما، همچنین لباس و اکسسوری‌هایی را که انتخاب می‌کنیم حتی حالت موهایمان می‌تواند به شخصیت ما اشاره کند و نشان بدهد که ما چه جور افرادی هستیم. البته هیچ قانونی برای این واقعیت وجود ندارد حتی اگر به آن فکر کنیم که فریم عینک یا لباس‌هایی که می‌پوشیم ممکن است در مورد ما بگوید می‌تواند سرگرم کننده باشد. ما در این مطلب می‌خواهیم در مورد شخصیت شناسی از روی عینک بپردازیم. پس در ادامه با ما باشید چون خواهیم گفت هر مدل عینک می‌تواند چه شخصیتی را نشان دهد.

شخصیت شناسی از روی عینک

ما در این مطلب به بحث اصلی خود یعنی شخصیت شناسی از روی عینک می‌پردازیم. در ادامه 9 مدل مختلف عینک بر اساس فریم جنس و عدسی یا رنگ آن بررسی می‌کنیم شخصیت هر کدام را به طور جداگانه بیان خواهیم کرد.

1. فریم های پررنگ

اگر رنگ فریم‌ها را در نظر بگیریم مثلاً قرمز گیلاسی روشن ، سرخابی یا غیره می‌تواند نشان دهنده این باشد که شما فردی اجتماعی هستید که اگر در گروهی باشید حتماً به زودی دوستانی را خواهید یافت. این نوع فریم‌ها می‌تواند این را نشان دهد که شما از دیده شدن نمی‌ترسید، شما آن را دوست دارید فریم‌های روشن همیشه به این معنی نیستند که برونگرا هستید یا دوست دارید در مرکز توجه باشید فقط نشان دهنده اینند که تا حدی اعتماد به نفس دارید. می‌تواند این را بیان کند که عاشق هنر جسورانه و پر جنب و جوش و هستید و استعداد مد را دارید.

2. فریم‌های بدون لبه

این نوع فریم‌ها که ترند و مورد علاقه آقایان در دهه‌های 1920 تا 40 بودند، می‌توانند نشان دهنده این باشند که شما منحصر به فرد هستید به خود اعتماد دارید ذائقه فرهنگی باحالی دارید. و نیز ویژگی مورد علاقه شما چشم شماست. استفاده از این نوع عینک نشانگر این است که شما عاشق سبک کلاسیک قدیمی هستید. به خود اعتماد دارید دوست دارید که مردم چهره شما را ببیند، و از این خوشحال می‌شوید که انگار عینک ندارید.

3. فریم های هندسی

فریم های هندسی

فریم‌ها ی هندسی بزرگ و با گوشه‌ها و خطوط فراوان زاویه‌هایی را به صورتی که نازک هستند اضافه می‌کند. عینک‌هایی با داشتن این فریم چشم نواز و بازیگوش می‌باشند. می‌تواند نشان دهنده این باشد که شما تیزبین و متفکر با جنبه‌های عجیب و غریب هستید. وقتی از روی عینک‌های هندسی بخواهیم شخصیت شناسی کنیم فریم های هندسی نشان دهنده این میتواند باشد که شخص می‌تواند تحلیلی و متفکر باشد.مثلاً شما می‌توانید برخی از کدها را رمزگشایی کنید، جبر پیشرفته را مانند بهترین آنها بنویسید. شما می‌دانید که چگونه مهمانی کنید و غیره.

4. عینک‌ها با فریم چشم گربه‌ای

شخصیت‌ کسانی که این عینک‌ها را انتخاب می‌کنند نشان دهنده این هستند که من نوستالژیک هستم. کسانی که علاقه زیادی به قدیم دارند می‌توانند از این نوع عینک‌ها استفاده کنند مثلاً توسط آدری هپبورن مرلین مورنو که عاشقانه قدیمی بودند ساخته شد. فریم‌های چشم گربه‌ای شاید نشان دهنده حس بازیگوشی و استعداد در لباس پوشیدن و استفاده از آرایش بی‌نقص باشد ممکن است به دنیا بگوید کسی که از این فریم‌ها استفاده می‌کند نقطه نرمی برای زرق و برق گذشته دارد و می‌تواند در حال یادآوری خاطرات گذشته باشد. استفاده از این نوع عینک‌ها برای صورت‌های گرد بسیار جذاب و خیره کننده می‌باشد. مخصوصاً وقتی که به زاویه بالا متمایل باشد، اگر صورت گردی داشته باشید و از شکل چشم گربه‌ای استفاده کنید به ویژگی گردو دوست داشتنی شما می‌افزاید.

5. عینک‌های لاک پشتی

این نوع فریم عینک‌ها باید در لیست بهترین و جذاب‌ترین طرح عینک جهان قرار بگیرد. عینک‌های لاک پشتی در همه اندازه و شکل‌ها باورنکردنی هستند. در مورد شخصیت شناسی از روی عینک لاک پشتی می‌توان این را فهمید که شوخ طبعی و افکار عمیق و هوش را فریاد می‌زند ممکن است خواندن کتابی در یک کافه یا بحث درباره سوالات بزرگ را داشته باشید. در مورد انتخاب این نوع عینک‌ها اشتباه نکنید مردم لاک پشتی معمولاً یک روی گستاخانه دارند و بی‌حوصله نیستند.

6. فریم خط ابرو

فریم‌های خط ابرو در شخصیت شناسی از روی عینک در گذشته با کتاب گرایی، روشنفکری دانشگاه همراه بوده است.این می‌تواند فوق العاده باشد عینک‌های خط ابرو هم اکنون با استایل‌های مشخص و مد مستقیم همراه هستند.

7. فریم پاستیلی

رنگ‌های پاستیلی مختلف برای تناسب با چهره شما وجود دارد مانند قاب‌های شاد صورتی شادی بخش یا سبز گیلاسی.این نوع فریم‌های پلاستیکی ظریف ممکن است که حس بازیگوشی و قدردانی از چیزهای کوچک در زندگی را نشان دهد. شما می‌توانید با چیزهای کوچک شاد و خوشحال شوید مثلاً نوشیدن یک فنجان چای حتی در یک نقطه گرم به همان اندازه شما را خوشحال کند که سرتاسر جهان را در حال حرکت با هواپیما باشید.فریم پاستیلی

8. فریم های سیمی

فریم‌هایی که جنس فلزی دارند و باریک هستند را فریم‌های سیمی می‌گویند. این نوع فریم‌ها دارای سادگی کاربردی اند مخصوصاً فریم‌ها ی سیمی بدون لبه یا نیمه بدون حاشیه، خطوط ظریف و زیبایی را به صورت اضافه می‌کنند. بدون اینکه رنگ یا طرح را تحت تاثیر قرار دهند نشان میدهد که ممکن است شما جزئی از یک ماجراجویی خود به خود یا برنامه‌ریزی شده هستید. بدون اینکه درباره ظاهر حساس باشید دوست دارید که عینک را به روی صورت بگذارید و شروع به حرکت کنید.

9. فریم های شفاف

فریم‌های شفاف فوق العاده باکلاس و شیک و همه کاره هستند به طوری جهانی جذابند.فریم‌های شفاف نشان دهنده اینند که شما چند راز در آستین خود دارید که فقط تعداد کمی از آنها افتخار یادگیری را خواهند داشت. شما برداشتی تیز و نگاهی دانا دارید. جنبه‌هایی در شما وجود دارد که آنها را پنهان نگه می‌دارید و شما این مسئله را دوست دارید. ما در این مطلب در مورد برای شخصیت شناسی از روی عینک صحبت کردیم اگر می خواهید از دیگر مطلب های عثمانی اپتیک همچون عینک مناسب صورت مثلثی دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ ما مراجعه کنید.

چگونه فریم مناسب خود را انتخاب کنم؟

قبل از هر چیز بهترین عینک، عینکی است که شما آن را دوست دارید و به شما بهترین احساس را بدهد اما با توجه به شخصیت شناسی از روی عینک بهتر است به این موارد توجه کنید. ابزارها و ترفندهایی وجود دارد که به شما در انتخاب و جهت‌گیری درست کمک می‌کند.یکی از مهمترین عوامل شکل در انتخاب فریم‌ها شکل صورت می‌باشد، با این حال شما می‌توانید هر چیزی را که دلتان می‌خواهد بپوشید. بعضی از طرح و فریم های عینک به زیبایی چهره شما اضافه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید