عینک مناسب صورت مثلثی

فهرست مطالب

برای انتخاب کردن عینک آفتابی مناسب با فرم صورت اول باید فرم صورتتان را بشناسید. در این مطلب عثمانی اپتیک با ما همراه باشید تا عینک آفتابی مناسب با فرم صورت مثلثی را به شما معرفی کنیم.

عینک آفتابی مناسب صورت مثلثی

 اول از اینکه عینک آفتابی مناسب صورت مثلثی را انتخاب کنید باید از این مطمئن شوید که صورت شما فرم مثلثی شکل دارد و بعد از آن می‌توانید به سراغ انتخاب کردن عینک‌های مناسب برای صورت مثلثی بروید.

کسانی که فرم صورت آنها مثلثی است قسمت پایینی صورتشان عریض ترین قسمت و پیشانی آنها باریک‌ترین بخش صورتشان است. و آنها می‌توانند با نگاه کردن به خود در آینه یک مثلث را در صورتشان مشاهده کنند. معمولاً این دسته از افراد گونه‌های برجسته‌ای دارند که از بارزترین نقاط صورت به حساب می‌آید.

اگر ویژگی‌های ذکر شده را در صورتتان مشاهده کردید باید بدانید که در دسته افرادی هستید که صورت مثلثی دارند. این فرم صورت یک فرم صورت خاص است ولی طیف وسیعی از انواع عینک‌ها را می‌توان برای این نوع فرم صورت‌ها انتخاب کرد.

هدف از انتخاب کردن یک عینک مناسب برای فرم صورت مثلثی افزایش عرض پیشانی و همچنین عریض‌تر دیده شدن آن و متعادل دیده شدن قسمت پایینی صورت است، در ادامه این مطلب مناسب‌ترین عینک‌ها را برای این فرم صورت‌ها بررسی می‌کنیم تا بتوانید با آسودگی خاطر یک عینک مناسب را برای خودتان انتخاب کنید.

عینک آفتابی مناسب برای صورت های مثلثی با فریم مستطیلی

یک عینک مناسب برای فرم صورت مثلثی عینکی با فریم مستطیلی شکل است این عینک‌ها به خاطر ظاهر کلاسیکی که دارند بسیار محبوب هستند و افراد زیادی آنها را انتخاب می‌کنند.

اگر فرم صورت شما مثلثی است انتخاب کردن این عینک‌ها برای شما بسیار مناسب است، فریم عینک مستطیلی شکل باعث این می‌شود که پیشانی شما عریض تر جلوه دهد و همچنین می‌تواند توجه را به چشمان شما قرار دهد.

اگر انتخاب شما این نوع عینک است اصلاً نگران پوشش و استایل تان نباشید زیرا این عینک آفتابی‌ها را می‌توان با هر نوع استایل و پوششی ست کرد.

نکته خوب اینجاست که امروزه انواع زیاد و همچنین رنگ‌های زیادی از فریم های مستطیلی شکل در بازار موجود هستند که شما می‌توانید بسته به سلیقه خودتان ضخیم یا باریک بودن آن را انتخاب کنید.

عینک آفتابی مناسب برای فرم صورت مثلثی مدل خلبانی

اگر صورت شما مثلثی شکل است و همچنین یکی از طرفداران عینک‌های مدل خلبانی هستید مطمئناً این حرف شما را بسیار خوشحال می‌کند که عینک آفتابی خلبانی یکی از مناسب‌ترین و بهترین نوع عینک‌های موجود برای فرم صورت مثلثی شکل است.

اوایل این عینک‌ها را برای خلبانان مورد استفاده قرار می‌دادند ولی به تدریج به خاطر شکل ظاهری خاصی که این عینک‌ها داشتند جایگاه مناسبی را در بین مردم نیز پیدا کردند.

شرکت‌های گوناگونی شروع به تولید عینک‌های متنوع با فریم‌های خلبانی کردند که بسیار مورد استقبال مردم جهان قرار گرفتند. امروزه نمی‌توان گفت که این فریم عینک‌ها فقط برای عینک‌های آفتابی مورد استفاده قرار می‌گیرند به خاطر اینکه امروزه شاهد استفاده خیلی زیادی از این فریم ها در خیلی از عینک‌ها با کاربردهای گوناگون هستیم که این موضوع خودش نشان دهنده محبوبیت این نوع فریم است. در کل شما می‌توانید از این عینک در هر نوع و رنگی که مورد علاقه شما است به راحتی استفاده کنید. عینک آفتابی زنانه و مردانه خلبانی ریبن هایلایت مدل RB3026 یکی از عینک های خلبانی برند ریبن می باشد که جنس فریم آن فلزی آبکاری می باشد و دارای محافظ اشعه یووی 400 است.

عینک آفتابی مناسب برای صورت مثلثی شکل فریم چشم گربه‌ای

این گزینه برای خانم‌هایی که صورت مثلث شکل دارند و طرفدار عینک آفتابی‌های با گربه‌ای هستند می‌تواند بسیار مناسب باشد و یکی از بهترین انتخاب‌ها نیز همین نوع عینک ها است.

البته این را نیز در نظر داشته باشید که امسال هم این عینک آفتابی‌ها در بین عینک‌های ترند بوده‌اند و همین مسئله این را نشان می‌دهد که این نوع فریم عینک‌ها در بین مردم محبوبیت بسیار زیادی دارد.

به علاوه قسمت‌های عریض تر صورتتان با استفاده کردن از این عینک‌ها که یکی از عینک‌های مناسب برای صورت مثلث شکل است نیز به حساب می‌آید متعادل‌تر به نظر خواهد رسید. همچنین عینک‌های گربه‌ای ظاهری متفاوت‌تر نیز به افراد می‌بخشند و افراد می‌توانند با استفاده کردن از آنها توجه دیگران را به خودشان جلب کنند.

خبر خوب این است که این نوع عینک‌ها نیز در رنگ‌ها و ابعاد گوناگونی تولید می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان یک نوع از آنها را انتخاب کنید.

فریم عینک کلاب‌مستر یا براولین

اگر دنبال یک عینک کلاسیک هستید که به، صورت مثلثی شما بیاید عینک‌های کلاب‌مستر هوشمندانه‌ترین و همچنین مناسب‌ترین و بهترین انتخاب برای شما هستند.

این عینک‌ها در قسمت بالایی فریم شان کمانی مانند ابرو دارند، نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که این نوع فریم‌ها قابل پیاده سازی در هر نوع مدل لنزی را دارند و اگر شما دوست داشته باشید از این فریم استفاده کنید گزینه‌های گوناگونی را در سر راهتان خواهید داشت مانند لنزهای مربعی و دایره‌ای و یا هر نوع لنز دیگری.

عینک‌های بیضی شکل

این عینک آفتابی‌ها انعطاف پذیری زیادی دارند و می‌توان آنها را با فریم‌های لبه‌دار نیم لبه و یا بدون لبه ترکیب کرد که می‌تواند ترکیب بسیار زیبا و شیک و جذابی را به وجود آورد.

عینک‌های با فریم بیضی در رنگ‌ها و مدل‌های گوناگونی موجود هستند که شما می‌توانید بسته به سلیقه‌تان یکی از آنها را انتخاب کنید، و با انتخاب آنها صورتتان را به شکل متعادلی در معرض دید دیگران قرار دهید.

با توجه به بررسی کردن عینک‌های مناسب صورت مثلثی شکل، مطمئناً اکنون می‌توانید انتخاب مناسبی را برای خودتان انجام دهید ولی این را به یاد داشته باشید که بهترین راه برای شناسایی عینک مناسب امتحان کردن آن و قرار دادنش روی چشمانتان است.

در این مطلب عثمانی اپتیک با عینک مناسب صورت مثلثی آشنا شدید اگر می خواهید از دیگر مطلب های عثمانی اپتیک همچون مطلب چرا باید در فصل پاییز از عینک آفتابی استفاده کنیم؟ دیدن کنید می توانید به قسمت بلاگ مراجعه کنید.

عینک آفتابی مردانه ریبن

افرادی که صورت مثلث شکلی دارند از چه عینک‌هایی را نباید استفاده کنند؟

تا به اینجا انواع عینک‌های مناسب برای صورت مثلثی شکل را بررسی کردیم ولی نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که باید از خرید تهیه چه نوع عینک‌هایی باید پرهیز کرد؟

در کل به خاطر اینکه افرادی که صورت مثلثی شکل دارند قسمت بالایی صورتشان باریک است و همچنین قسمت پایینی صورتشان عریض است، نباید به هیچ وجه از عینک‌های باریک استفاده کنند به خاطر اینکه توجه را به سمت پایینی صورت شما خواهند کشاند. در کل عینک‌هایی که قسمت پایینی شان ضخیم است برای صورت‌های مثلث شکل مناسب نیستند.

خرید عینک آفتابی از فروشگاه عثمانی اپتیک

عینک های تنها به عنوان یک اکسسوری جذاب و شیک مورد استفاده قرار نمی گیرند.استفاده از انواع عینک از خستگی چشم جلوگیری می کند و کمک می کند تا وضوح بیشتری در بینایی داشته باشید.همچنین عینک های آفتابی از چشم ها در برابر آسیب های ناشی از اشعه های مضر خورشید محافظت می کنند.فروشگاه عثمانی اپتیک  طیف گسترده ای از عینک های متنوع را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.شما می توانید با خرید عینک آفتابی علاوه بر سلامت چشم، استایل شیک و منحصر به فرد مطابق با سلیقه خود به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

دسته‌بندی نوشته‌ها