خرید عینک آفتابی عمده​

خرید عینک آفتابی عمده از عثمانی اپتیک

مجموعه عثمانی اپتیک بیش از 15 سال است که در زمینه عینک آفتابی در غرب کشور در حال فعالیت است و تجربه حضور در شرایط و مشکلات متعدد در واردات محصولات را دارد و افتخار این را دارد که همواره توانسته با غلبه بر مشکلات علاوه بر تامین کردن محصولات خود در تامین کردن محصولات برای فروشگاه‌های بزرگ و کوچک کشور هم سهیم باشد. مجموعه عثمانی اپتیک اکنون متشکل از کادر و نیروی جوان و مجرب و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

عثمانی اپتیک تمامی محصولات را مستقیما و بدون واسطه و به دور از هزینه‌های اضافی مربوط به دلالان از کشور تولید کننده خرید و به صورت عمده عینک، وارد کشور می‌کند. اگر دارای فروشگاه یا پیج و وب سایت فروشگاهی در زمینه عینک آفتابی هستید می‌توانید محصولات خود را در طرح و مدل، رنگ، تعداد و حتی کیفیت های مختلف از عثمانی اپتیک خرید کنید. قیمت محصولات به کیفیت آنها بستگی دارد.

جهت استعلام قیمت و خرید عینک عمده با ما در ارتباط باشید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش عینک آفتابی

خرید از فروشگاه‌های اینترنتی از جمله پیج‌های اینستاگرامی و وب سایت‌های فروشگاهی مخصوصا بعد از شروع اپیدمی کرونا بسیار افزایش پیدا کرده است. این اتفاق دلیل بسیار واضحی دارد افراد مختلف بدون اینکه از خانه خارج شوند و به مجتمع ها و پاساژهای مختلف بصورت حضوری سر بزنند و با فروشندگان کل کل کنند همانجا در خانه یا محل کار با تلفن همراه خود ده‌ها فروشگاه مختلف در نقاط مخلتف کشور را می‌بینند و محصول را خریداری و درب منزل تحویل می‌گیرند. به دلیل همین افزایش تقاضای مردم برای خرید از فروشگاههای آنلاین، تعداد این فروشگاه‌ها هم به شدت افزایش یافته. برای مثال اگر یک پیج اینستاگرامی داشته باشید با 10 هزار فالوور به این معنی است که روزانه محصولات و خدمات خود را به حداقل هزار نفر با هزینه کم نمایش می‌دهید. با یک حساب سرانگشتی اگر بخواهید هر روز هزار مشتری را به مغازه فیزیکی خود دعوت کنید تا محصولات و خدمات شما را ببینند چقدر لازم است و باید هزینه پرداخت کنید؟

پس راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار معقول و به صرفه بنظر می‌رسد. حال اگر قصد راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی دارید عثمانی اپتیک پیشنهاد ویژه‌ای برای شما دارد. محصولات عثمانی اپتیک که شامل عینک آفتابی با قیمت‌های مختلف است و طر ها و مدل های ترند روز دنیا هستند شروع بسیار خوبی است. می‌توانید محصولات خود را از عثمانی اپتیک تهیه کرده و از تصاویر و محتوای عثمانی اپتیک برای فروشگاه خود استفاده کنید. مجموعه عثمانی اپتیک هم در این راه همراه شما خواهد بود و مشاوره‌های لازم جهت آموزش افزایش فالوور، مدیریت فروش و مدیریت منابع انسانی را به شما میدهد.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی بدون سرمایه

اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش عینک آفتابی را دارید ولی برای راه اندازی سرمایه کافی را ندارید می‌توانید با ساختن یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام شروع کنید و از محتوا و تصاویر عثمانی اپتیک برای فروش محصولات عثمانی اپتیک شروع به کار کنید. در این راه عثمانی اپتیک مشاور و تامین کننده محصولات شما خواهد بود. سود شما از فروش محصولات عثمانی اپتیک بسیار عالی خواهد بود: 20 درصد از مبلغ فروش. این مقدار سود می‌تواند برای کسانی که فعالیت خوبی می‌کنند به قدری مفید باشد که تا یک سال بتوانند محصولات را خریداری کنند و محصولات خود را به فروش برسانند.

 

درآمد فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی | عینک عمده

درآمد فروشگاه اینترنتی شما به میزان فعالیت و جدیت شما در کارتان بستگی دارد هرچه بیشتر سعی کنید بیشتر دیده می‌شوید و در نتیجه بیشتر محصولات را به فروش می‌رسانید. در کل سود محصولات مختلف متفاوت است ولی در حالت کلی اگر محصولات را خریداری کنید و به فروش برسانید حدود 40 درصد سود شما از مبلغ فروش خواهد بود. و اگر از محصولات عثمانی اپتیک فروش داشته باشید 20 درصد از کل مبلغ فروشتان سود شما خواهد بود.