ارتباط با ما

با استفاده از سلیقه و شیوه زندگ ی هر فرد، امروزه عینک آفتابی نه تنها یک ابزار حفاظتی است بلکه جزء اصلی استایل است. در مجموعه عثمانی اپتیک، ما به عنوان یک مرجع مطمئن و با محصولاتی متنوع، این ادعا را برای علاقمندان به مد و فشن به واقعیت تبدیل می‌کنیم.

درباره ما

تیم ما با نام فروشگاه اینترنتی عثمانی اپتیک فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و در طول این سال ها رضایت هزاران مشتری خاص پسند خود را به دست آورده ایم. فروشگاه ما وارد کننده مستقیم محصولات  از کشور های اروپایی می‌باشد و دارای قیمتی بسیار مناسب می باشند. همچنین ما دارای تیمی مجرب و حرفه ای می باشیم که آماده خدمت رسانی به شما مشتریان خاص عثمانی اپتیک هستیم و تمام سعی خود را می‌کنیم که خدمت رسانی به شما را به عالی ترین نحو ممکن انجام دهیم و محصولات مان را در سریع ترین زمان ممکن به صورت حضوری و آنلاین به دست شما عزیزان برساینم.

ارزشهای ما

کیفیت بینظیر: ما به دقت و به صورت مستقیم از بهترین تامین کنندگان استفاده می‌کنیم تا به مشتریان خود عینک هایی با دوام و با طراحی منحصربه فرد ارائه دهیم.

تنوع و انعطاف: مجموعه ما به ارائه تنوع بیشتری در مد لها، رنگها و سبک‌ها افتخار میکند تا هر فرد بتواند عینکی پیدا کند که با شخصیت و سلیقه او هماهنگ باشد.

خدمات مشتریان: تعهد ما به ارائه خدمات استثنایی به مشتریان، از انتخاب تا ارسال و خدمات پس از فروش، از آغاز تا انتها ادامه دارد.