درباره ما

با استفاده از سلیقه و شیوه زندگ ی هر فرد، امروزه عینک آفتابی نه تنها یک ابزار حفاظتی است بلکه جزء اصلی استایل است. در مجموعه عثمانی اپتیک، ما به عنوان یک مرجع مطمئن و با محصولاتی متنوع، این ادعا را برای علاقمندان به مد و فشن به واقعیت تبدیل می‌کنیم.

درباره ما

تیم ما با نام فروشگاه اینترنتی عثمانی اپتیک فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و در طول این سال ها رضایت هزاران مشتری خاص پسند خود را به دست آورده ایم. فروشگاه ما وارد کننده مستقیم محصولات  از کشور های اروپایی می‌باشد و دارای قیمتی بسیار مناسب می باشند. همچنین ما دارای تیمی مجرب و حرفه ای می باشیم که آماده خدمت رسانی به شما مشتریان خاص عثمانی اپتیک هستیم و تمام سعی خود را می‌کنیم که خدمت رسانی به شما را به عالی ترین نحو ممکن انجام دهیم و محصولات مان را در سریع ترین زمان ممکن به صورت حضوری و آنلاین به دست شما عزیزان برساینم.

ارزشهای ما

کیفیت بینظیر: ما به دقت و به صورت مستقیم از بهترین تامین کنندگان استفاده می‌کنیم تا به مشتریان خود عینک هایی با دوام و با طراحی منحصربه فرد ارائه دهیم.

تنوع و انعطاف: مجموعه ما به ارائه تنوع بیشتری در مد لها، رنگها و سبک‌ها افتخار میکند تا هر فرد بتواند عینکی پیدا کند که با شخصیت و سلیقه او هماهنگ باشد.

خدمات مشتریان: تعهد ما به ارائه خدمات استثنایی به مشتریان، از انتخاب تا ارسال و خدمات پس از فروش، از آغاز تا انتها ادامه دارد.

عثمانی اپتیک

مرجع آنلاین و مستقیم انواع عینک آفتابی

آدرس شعبه تهران

تجریش - میدان قدس - کوچه محوی - پلاک دو - واحد ۲۱ - طبقه ۵

ساعت فعالیت

هر روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۰

جشنواره فروش ویژه عثمانی اپتیک

تا ۷۰ درصد تخفیف همه محصولات همراه با یک پک نگه‌دارنده عینک هدیه از شنبه پنجم اسفند تا جمعه شب