انتخاب عینک آفتابی برای مردان ریش دار

فهرست مطالب

عینک آفتابی یکی از لوازم جانبی اصلی است که می تواند ظاهری را به همراه داشته باشد و پیامی را به یکباره منتقل کند. آنها بهترین نمونه از عملکردهای جلسات مد هستند. با این حال، تمرکز بر جنبه سبک می تواند یک کار دلهره آور باشد. یافتن سبک، فریم و شکل مناسب عینک آفتابی نیاز به آزمون و خطای زیادی دارد. اما با مسلح شدن به یک راهنمای سبک، می توانید کار را بدون دردسر انجام دهید.

در حالت ایده‌آل، عینک‌های آفتابی باید به‌گونه‌ای مدل‌سازی شوند که ویژگی‌های ظاهری شما را به خوبی نمایش دهد و در عین حال ظاهری شیک به ظاهر شما ببخشد. جنبه هایی مانند ریش و فرم صورت نقش مهمی در تصمیم گیری اینکه کدام عینک آفتابی برای شما بهتر به نظر می رسد بازی می کند. عینک برای مردان ریش چالش برانگیز است، زیرا ممکن است برخی به دلیل ریش از آزمایش مدل‌ها اجتناب کنند، بنابراین، اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین راه‌ها برای مدل دادن به عینک برای مردان ریش بیندازیم.

فریم های مستطیلی معروف به ویفر

برای ایجاد ظاهری که تجسم اعتماد به نفس به شیک ترین شکل ممکن باشد، این عینک آفتابی می تواند افزودنی عالی برای چهره ای با ریش کامل باشد. از آنجایی که این شکل و استایل تا حد زیادی با اکثر فرم‌های صورت سازگار است، Wayfarers مانند اینها اغلب یکی از لوازم اصلی کمد لباس برای بسیاری هستند. این استایل به خودی خود قابل دسترسی است، اما وقتی با ریش کامل همراه شود، ظاهری صیقلی به چهره شما می بخشد. با توجه به عینک‌های مردانه ریش‌دار، Wayfarers را می‌توان با لباس‌های غیررسمی و غیررسمی به بهترین شکل ظاهر کرد و آن را به یک اکسسوری مد روز و در عین حال همه‌کاره تبدیل کرد.

به نمونه ها نگاه کنید و لذت ببرید:

برای دیدن ریبن ویفر های موجود در عثمانی اپتیک کلیک کنید:

فریم های خلبانی و مشابه آن

خلبانی به عنوان یک طراحی جاودانه که در اکثر اشکال و سبک‌های صورت جذاب است، با یک ته ریش بلند بهترین ظاهر را برای ظاهری جذاب و جذاب دارد. دلیل اینکه هوانوردها سنگ بنای نمادین مد عینک آفتابی هستند به دلیل توانایی آنها در بالا بردن ظاهر شما با یک لمس ساده است. از آنجایی که عینک برای پسران ریش می‌تواند برای بسیاری فضای دشواری برای پیمایش باشد، هوانوردها گزینه قابل اعتمادی هستند که تقریباً با انواع شکل‌های صورت و مدل‌های ریش مناسب هستند.

فریم های خلبانی روی صورت:

برای دیدن عینک های خلبانی موجود در عثمانی اپتیک کلیک کنید:

عینک های مدل کلاب مستر

با استفاده از یک جفت Clubmasters، بلند کردن ریش‌های با رشد متوسط ​​خود را به یک ویژگی جذاب تبدیل کنید. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی روی اکثر انواع صورت و فرم ها بنشینند، اما یک همراه عالی برای ریش هستند. عینک‌های ریش‌دار برای پسران با یک جفت کلاب مستر شروع می‌شوند و برای کسانی که دوست دارند سبک‌های فریم متفاوتی را تجربه کنند، آن‌ها را به یک اکسسوری آماده تبدیل می‌کند. خط ابروی مشخصه ای که این جفت را تزئین می کند، ریش را متعادل می کند و ظاهر متقارن تری به چهره می بخشد.

کلاب مستر روی صورت های ریشی:

برای دیدن عینک های کلاب مستر موجود در عثمانی اپتیک کلیک کنید:

عینک های گرد

آزمایش شکل عجیب و غریب عینک‌های گرد در ابتدا می‌تواند کار دلهره‌آوری باشد، اما این عینک‌ها در انواع عینک‌های ریش‌دار یک بیانیه عالی هستند. لنزهای گرد به طور کلی با فریم های نازک و نازک همراه هستند. بنابراین، شکل آنها وقتی با ریش های خوش فرم کوتاه شده است، عالی است. طرح‌های گرد که جایگزینی عالی برای طرح‌های معمولی هستند، یک راه ساده برای شیک و مد روز با ریش به نظر می‌رسند.

برای دیدن عینک های گرد موجود در عثمانی اپتیک کلیک کنید:

اگر به طور خاص به دنبال عینک برای مردان ریش هستید، مدل دادن به عینک خود بر اساس ریش می‌تواند گامی حیاتی به سوی یک آرایش آسان باشد. برای نگاهی دقیق‌تر به گزینه‌های موجود، می‌توانید به فروشگاه Titan Eyeplus بروید و طیف گسترده‌ای از عینک‌ها را زیر یک سقف بررسی کنید.

خرید عینک آفتابی مردانه از فروشگاه عثمانی اپتیک

عینک های آفتابی از اهمیت ویژهای برای حفظ سلامت چشم های برخوردارند.این عینک‌ها با جلوگیری از تابش‌های خیره‌کننده و نفوذ اشعه‌های مضر UV، خطر بروز مشکلات چشمی را کاهش می‌دهند و به افزایش راحتی و عملکرد روزمره کمک می‌کنند.فروشگاه عثمانی اپتیک انواع مختلفی از عینک های آفتابی را مطابق با هر سبک و سلیقه شخصی در اختیار مشتریان قرار داده است و شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این فروشگاه و مشاهده طراحی های متنوع و شیک با خرید عینک آفتابی مردانه  ظاهری منحصر به فرد و مدرن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

دسته‌بندی نوشته‌ها