13 تا از خاطره انگیز ترین شخصیت های کارتونی با عینک

فهرست مطالب

وقتی بچه هستید، هیچ چیز مهمتر از داشتن اسباب بازی های باحال تر از دوستانتان نیست. من متفاوت نبودم اما من فکر می کنم که من از یک نظر دیگر خوش شانس بودم و همینطور همه کسانی که کودکی خود را در دهه 70 گذراندند.

شاید در آن زمان اینترنت پرسرعت یا گوشی هوشمند یا شبکه های اجتماعی نداشتیم، اما کی به این چیزا نیاز داشت وقتی کارتون‌ها و برنامه‌های تلویزیونی جالب زیادی وجود داشت؟ یادم میاد از مدرسه به خانه برمی گشتم، کوله پشتی ام را پرت می کردم و در دنیای کارتون غوطه ور می شدم.

شخصیت های کارتونی با عینک

زمانش رسیده که به خاطره ها سفر کنید و اجازه دهید نوستالژی وارد شود. نگاهی به 13 شخصیت کارتونی با عینک بیندازید. علاقه مندی های خود را ببینید و ظاهر عینک اونارو بازسازی کنید.

1. ارنست پنفولد – موش خطرناک

«ارنست پنفولد» دستیار بزرگ‌ترین مامور مخفی جهان (که اتفاقاً یک موش است) را به خاطر دارید؟ موش خطرناک یکی از اولین کارتون های بریتانیایی بود که در بین مخاطبان آمریکایی به شهرت رسید. پنفولد کت و شلوار آبی، عینک گرد مشکی ضخیم و کراوات راه راه به تن دارد. اگرچه او دستورالعمل ها را اشتباه تفسیر می کند و کاملاً برعکس آنچه DM به او می گوید انجام می دهد، Penfold یکی از شخصیت های کارتونی مرد افسانه ای با عینک است که همه ما دوستش داریم.

2. داریا مورگن دورفر – داریا

ابتدا در انیمیشن پرطرفدار «بیویس و باتهد» ظاهر شد و بعداً اسپین آف خودش «داریا» را دریافت کرد. داریا که به خاطر طعنه‌های مرده و جذابیت شوخ‌آمیزش شناخته می‌شود، به چیزهایی که برای افراد هم‌سن و سالش خسته‌کننده می‌آیند، علاقه دارد، مثلاً ادبیات کلاسیک. سلیقه او پیچیده است و انتخاب قاب او نیز همینطور است. او اغلب از عینک های گرد استفاده می کند که بیانگر این است که او به سبک وینتیج علاقمند است.

3. کالی بریگز – سوات کتس

Callie معاون شهردار شهر MegaKat City و قوی، مهربان، باهوش، قدرتمند و تقریباً دارای تمام ویژگی هایی است که هر زنی دارد. او عینک چشم گربه‌ای می‌زند تا قدرت و اقتدار را نشان دهد، درست مانند یک خانم رئیس. او همیشه درگیر اداره شهر است و تمام تلاش خود را می کند تا آن را از مشکلات نجات دهد.

4. اسکروج مک داک – قصه های اردکی

اسکروج مک داک – ثروتمندترین اردک اسکاتلندی. این روزها کجا می توانید آن را ببینید؟ اگرچه او ثروتمند است، اما بخیل هم است – شما را به یاد کسی می اندازید؟ او عینک بدون دسته می زند و من تعجب می کنم که چگونه عینک سر جایش می ماند؟ حدس می‌زنم او احتمالاً آنها را به صورتش چسبانده است. و آیا فکر می کنید که او هرگز به یک اپتومتریست مراجعه می کند؟ چون از پرداخت هزینه ویزیت متنفر بود.

5. جودی فانی – داگ

جودی فانی، خواهر داگ، نیرویی است که باید روی آن حساب کرد. او بیش از حد نمایشی و جسور است و نظرات خود را به واضح ترین شکل ممکن بیان می کند. جودی به هنرهای مدرن و تئاتر علاقه دارد و چیز زیادی در مورد سبک های قدیمی نمی داند. او احتمالاً هرگز بدون عینک آفتابی چشم گربه ای خود در این برنامه دیده نمی شود. حتی دختر بد ما RiRi در نمایشگاه FW2017 مانند جودی لباس پوشیده بود و حتی یک بار عینک آفتابی خود را در نیاورد.

6. هنک هیل – پادشاه تپه

شخصیت اصلی سریال آمریکایی King of the Hill یک آمریکایی سنتی سخت کوش و مفید است. با قد 6 فوت و 2 اینچ، به هر حال سخته که در میان جمعیت اونو نشناسید مخصوصا با اون عینک های مربعی شیک، غیرممکنه.

7. جان دارلینگ – پیتر پن

جان دارلینگ (به انگلیسی: John Darling) شخصیت معروف انیمیشن دیزنی به نام پیتر پن است. او یک کلاه بلند، یک تی شرت سفید، یک شال گرد قرمز بر سر کند و یک چتر همیشه همراه خود دارد. پختگی، خوش اخلاقی و هوش از ویژگی های اوست. او دوست دارد عینک گرد مشکی بزند. خیلی خوشتیپه!

8. مک گریفین – فامیلی گای

مگ گریفین که در کمدی محبوب Family Guy به نمایش درآمد، بچه وسط خانواده است. مگ اغلب سعی می کند مانند بچه های باحال باشد و مشتاقه که از جانب بقیه پذیرفته بشه، چیزی که همه ما می‌توانستیم در زمان بزرگ شدن با آن ارتباط برقرار کنیم. او ممکن است یکی از جذاب ترین شخصیت های کارتونی زن با عینک نباشد، اما ما قطعا احساسات او را درک می کنیم.

9. بارت سیمپسون – سیمپسون ها

بارت سیمپسون شیطون ترین عضو خانواده سیمپسون ها است. او اغلب به دلیل افکار و اعمال بی پروا خود مورد قضاوت قرار می گیرد. بارت حتی در درک کلمات ساده ای مانند “کنایه” با مشکل روبرو می شود. او دوست دارد با مردم شوخی کند که همیشه منجر به عواقب ناگوار می شود. چرا حس میکنم دارم از خاطرات خودم میگم؟ 🙂

10. چاکی – روگرتس

چاکی – یک کودک نوپا و مضطرب که عاشق ماجراجویی با دوستانش لیل، فیل و تامی است. او شجاع، وفادار و خوش رفتار است اما دوستانش اغلب او را به دردسر می اندازند. اما چاکی در سن 2 سالگی همیشه در کنار دوستانش است.

11. شرمن و آقای نخودی

آقای نخودی یک سگ بسیار باهوش و با استعداده که یک پسر یتیم به اسم شرمن رو به سرپرستی گرفته. شرمن آقای نخودی رو دوست داره و اون رو تحسین میکنه ولی احساساتش اون رو دچار چالش های جدی میکنه. شرمن و آقای نخودی هردو عینک های گرد به چشم میزنن.

12. ولما – اسکوبی دوو

وِلما شخصیت باهوش انیمیشن ماجراجویی و کمدی اسکوبی دوو هست. مطمئنا همه ما این انیمیشن رو حداقل یک بار دیدیم یک گروه از دوستان شجاع و کنجکاو که دنبال حل معما هستن، اگه انیمیشن رو دیده باشین ولما رو با عینکای مربعی فریم ضخیم یادتون میاد.

13. گریفین – هتل ترانسیلوانیا

هتل ترانسیلوانیا از جمله خاطره انگیزترین انیمیشن هاییه که ساخته شده، طراحی کاراکتر ها و مسیر داستانی انیمیشن کم نظیره. در بین شخصیت های دوست داشتنی این انیمیشن شخصیتی به اسم گریفین وجود داره که حتی نامرئیه و اگه عینک کلاب مستر هاوانا رنگش نبود اصلا متوجه حضورش نمیشدیم.

چه شخصیت انیمیشنی دیگه ای رو یادتونه که عینک میزد؟!

دیدگاهتان را بنویسید