تشخیص اصالت عینک ریبن

تشخیص اصالت عینک ریبن

فهرست مطالب

نحوه تشخیص عینک ریبن اصل چند مرحله و راه دارد که شما با انجام درست آنها میتوانید بفهمید که عینکتان اصل است و یا فیک. شاید برای شما هم سوالهایی از قبیل اینکه از کجا می‌توان فهمید که عینک ریبن اصل است یا فیک؟ یا به چه مشخصات و علامت هایی باید توجه کرد؟ پیش آمده باشد. در مورد عینک ریبن پک و جعبه خیلی مهم است و برای خرید عینک ریبن اصل باید به جعبه و پک آن خیلی توجه کرد و اگر عینک مد نظرتان بدون جعبه باشد به این معنا است که هیچ اصالتی ندارد. امروزه 90 درصد از عینک هایی که در بازار موجود هستند بدون پک و جعبه هستند ولی عینک آفتابی که عثمانی اپتیک به شما عرضه میکنید همراه با پک هستند که نشان دهنده اصل بودن آنها است. برای کسب تمامی اطلاعات لازم در این زمینه به شما پیشنهاد میکنیم که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تشخیص اصالت عینک ریبن

عینک های اصل ریبن درون جعبه های مخصوص کمپانی مد نظر بسته بندی میشود، اول از هر چیزی دقت کنید که پک عینک ریبن اصل باید شامل محصولاتی از جمله دسمال میکرفایبر، دو دفترچه و جلد چرمی آن باشد. برای اطمینان از اصل بودن محصول حتما باید به برچسب چاپی روی بسته و کیفیت عینک را با دقت برسی کنید، البته توجه کنید که حتی میتوانند عینک فیک را در این پک ها قرار دهند.

جلد چرمی عینک ریبن اصل همیشه رنگ مشکی و یا قهوه ای دارد که وی آن علامت Rayban چاپ شده است و همچنین نشانه تجاری R و دو ستاره روی آن چاپ شده است.

بعد از این مشخصات باید به علامت های روی خود عینک هم توجه کرد، دقت کنید که باید حتما علامت RB بر روی وسط عدسی سمت چپ حک شده باشد و به این علامت باید خیلی توجه کنید.

 به علاوه علامت Rayban که روی عدسی نوشته شده است نباید در گذر زمان به هیچ وجه پاک یا کم رنگ شود زیرا اگر پاک شود نشان بر فیک بودن عینک است. وقتی عینک را انتخاب میکنید این لوگو باید روی عدسی واضح باشد و همچنین باید اندازه و فونت و خوانایی آن را برسی کنید و لوگو نباید رنگ پریده و یا پوسته پوسته باشد.

از دیگر مشخصات عینک ریبن اصل این است که گوشه فریم عینک باید مقداری بیرون زدگی داشته باشد و همچنین روی دسته عینک باید علامت Rayban به صورت برجسته قرار گرفته باشد.

به این نکته توجه کنید که لولای عینک ریبن اصل باید هفت پر باشد و حتما باید از ابتدای دسته عینک تا انتهای دسته سیم کشی داشته باشد.

در قسمت داخلی دسته چپ عینک باید اطلاعاتی از جمله نام، شماره و جزئیات نوشته شده باشد. دقت داشته باشید که مشخصاتی که روی بارکد جعبه نوشته شده است باید حتما با مشخصات روی دسته عینک هماهنگی داشته باشند.

با توجه به تمامی مواردی که در بالا ذکر کردیم اگر تمام موارد را به خوبی برسی کنید و همه موارد مطابقت داشته باشند جای نگرانی وجود ندارد و شما عینک اصل ریبن را انتخاب کرده اید.

خرید عینک از فروشگاه عثمانی اپتیک

عینک های تنها به عنوان یک اکسسوری جذاب و شیک مورد استفاده قرار نمی گیرند.استفاده از انواع عینک از خستگی چشم جلوگیری می کند و کمک می کند تا وضوح بیشتری در بینایی داشته باشید.همچنین عینک های آفتابی از چشم ها در برابر آسیب های ناشی از اشعه های مضر خورشید محافظت می کنند.فروشگاه عثمانی اپتیک  طیف گسترده ای از عینک های متنوع را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.شما می توانید با خرید عینک علاوه بر سلامت چشم، استایل شیک و منحصر به فرد مطابق با سلیقه خود به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

دسته‌بندی نوشته‌ها