عینک مناسب صورت کشیده

عینک مناسب برای صورت کشیده زنانه

فهرست مطالب

 چه نوع عینکی برای صورت‌های کشیده مناسب است که بر روی صورت فیکس باشد؟ چه نوع عینکی برای صورت کشیده و بینی بزرگ مناسب است و باید در انتخاب آن چه مواردی را در نظر گرفت؟ اگر دنبال جواب برای سوالاتتان هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عینک آفتابی یک محصول بسیار مهم است و تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره و استایل افراد دارد و شما می‌توانید با انتخاب یک عینک آفتابی مناسب برای شکل و فرم صورتتان ظاهری بسیار شیک و جذاب را به خودتان هدیه دهید. اگر صورت شما نیز کشیده است باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید یک عینک آفتابی مناسب را برای چهره و استایلتان انتخاب کنید. در کل انتخاب یک عینک آفتابی برای افرادی که فرم صورتشان کشیده است کار دشواری نیست و شما می‌توانید با در نظر گرفتن چند نکته‌ای که در ادامه برای شما ذکر می‌کنیم یک عینک آفتابی مناسب را برای فرم صورت کشیده انتخاب کنید.

عینک مناسب برای صورت کشیده زنانه

در این بخش می‌خواهیم که عینک‌هایی را که برای صورت کشیده زنانه مناسب است را به شما معرفی کنیم و راهنمایی‌های لازم را در مورد این موضوع به شما ارائه دهیم. جالب است بدانید که افراد با صورتی کشیده می‌توانند راحت‌تر از سایر افراد عینک مناسب برای فرم صورتشان را انتخاب کنند. زیرا امروزه در کل اکثر عینک‌هایی که در بازار موجود هستند مناسب افرادی با فرم صورت کشیده هستند.

در کل شما باید برای انتخاب عینک مناسب برای صورت کشیده همیشه تعادل را رعایت کنید، با انجام این کار همیشه می‌توانید خوشتیپ‌ تر و خوش چهره‌ تر دیده شوید. اول از همه بهتر است که یک سری اطلاعات لازم را در مورد فرم صورت کشیده ارائه دهیم. در حقیقت کسانی که فرم صورت آنها بیضی شکل و مستطیلی شکل است در آن دسته از افراد با فرم صورت کشیده هستند، این دسته از افراد می‌توانند تمامی مدل عینک آفتابی‌ها را استفاده کنند ولی باید تعادل را نیز رعایت کنند.

مدل‌های بسیار متنوعی از عینک آفتابی طبی زنان موجود هستند و فرد باید با توجه به فرم صورت خودش یک عینک زنانه مناسب برای چهره‌اش را انتخاب کند.

عینک مناسب برای فرم صورت کشیده مردانه

مردانی که فرم صورت آنها کشیده است در واقع بهتر است که به سراغ عینک‌هایی بروند که فریم آنها مستطیلی و یا مربعی است. این نکته را به یاد داشته باشید که عینک‌هایی با فریم بزرگ برای افرادی که فرم صورت آنها لاغر است یک گزینه بسیار نامناسب و غیر اصولی است. به خاطر اینکه به خاطر خطای دیدی که در صورت زدن عینک بزرگ به صورت، به وجود می‌آید چهره این افراد لاغرتر و باریک‌تر نشان داده می‌شود.

گذشته از این، آقایانی که فرم صورتشان لاغر است برای آنها بهتر و مناسب‌تر است که به سراغ عینک‌هایی با فریم بزرگ و پهن‌تر بروند. البته همانگونه که در بالا ذکر کردیم دقت کنید که بزرگی عینک نباید به اندازه‌ای باشد که از سایز خود صورت بیشتر باشد.

در کل اگر برای انتخاب عینک مردانه مناسب برای صورت کشیده این موارد ذکر شده را رعایت کنید کشیدگی صورت تا حد خیلی زیادی کمتر به چشم خواهد آمد. یکی از عینک های که می توانید برای صورت های کشیده مردانه استفاده کنید عینک آفتابی میباخ مدل MAYBACH RAOU می باشد که جنس فریم آن فلزی و جنس عدسی پلی کربنات است.

در صورتی که قصد خرید این عینک را دارید می توانید روی این عکس کلیک کنید.

عینک طبی برای صورت لاغر و کشیده

برای افرادی که فرم صورتشان لاغر و کشیده است انتخاب یک عینک طبی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. دقت کنید که افرادی که صورتشان لاغر است باید عینکی را انتخاب کنند که باعث شود چهره آنها پرتر به نظر برسد و کشیدگی صورتشان را تا حدی بپوشاند. عینک‌هایی با فریم به سمت بالا کشیده شده برای افرادی با صورت لاغر و کشیده یک گزینه بسیار مناسب و عالی است. گذشته از این‌ها توجه کنید که این افراد به هیچ وجه نباید عینک آفتابی‌هایی با سایز بزرگ و فریم گرد را انتخاب کنند، عینک‌هایی که فریم دایره‌ای دارند تقارن طبیعی صورت را به هم می‌زنند و از روی دیگر صورت افراد را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهند.

عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر

یک مدل مناسب عینک آفتابی برای صورت کشیده مدل گربه‌ای است. عینک‌هایی که فریم رو به بالایی دارند برای خانم‌هایی که صورت آنها کشیده است بسیار مناسب هستند. عینک آفتابی گربه‌ای می‌تواند چهره را زیباتر و جذاب‌تر کند و در کل این مدل از عینک‌ها برای افرادی که صورت لاغر و باریکی دارند بسیار مناسب و عالی هستند.

همچنین اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که صورتشان بیضی شکل و یا مستطیلی است می‌توانید از عینک‌های کشیده و پهن و گربه‌ای استفاده کنید. زیرا با انجام این کار کشیدگی صورتتان متعادل می‌شود. در کل در بین فریم‌های عینک آفتابی، عینک آفتابی گربه‌ای بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای این افراد است.

اگر قصد خرید عینک آفتابی را دارید می توانید روی این کلمه کلیک کنید و عینک مناسب خود را انتخاب و تهیه کنید.

عینک آفتابی برای صورتی کشیده و بینی بزرگ

کسانی که صورت آنها کشیده است و بینی بزرگی دارند بهتر است که عینک‌هایی را تهیه کنند که با به وجود آوردن خطای دید زیبایی و جذابیت بیشتری را به چهره‌شان ببخشد. در کل در بین عینک‌های گوناگون آفتابی و طبی آن دسته از عینک‌هایی که عدسی‌های آنها فاصله زیادی با همدیگر دارند برای کسانی که بینی آنها بزرگ است یک گزینه بسیار عالی است.

زیرا به خاطر فاصله‌ای که در بین آنها وجود دارد بینی‌شان را کوچکتر از خودش نشان می‌دهد. یعنی در کل فاصله‌ای که در این میان وجود دارد از چاق نشان داده شدن بینی پیشگیری می‌کند. و در نتیجه صورت این دسته از افراد زیباتر به نظر می‌رسد. در کل عینک آفتابی‌های مناسب برای صورت کشیده و بینی بزرگ عینک‌های مربعی با فاصله دو عدسی است.

دیدگاهتان را بنویسید