نگاهی به تاریخچه ی عینک فندی

نگاهی به تاریخچه فندی

فهرست مطالب

عینک های فندی همیشه  از دسته مشهورترین و باکیفیت ترین و شیک ترین عینک ها بوده و هستند وهمین موضوع سبب شده است که افراد متقلب همواره به دنبال تولید عینک های تقلبی این برند باشند و افراد زیادی این طرح ها را کپی می کنند .شرکت فندی در سال 1925 میلادی توسط زوجی به نام ادواردو وادله فندی ساخته شد.اما قابل ذکر است که این برند توسط دختران این خانواده به شهرت رسید .این دختران با داشتن ذهنی خلاق و ایده های بی نظیر این برند را به یک برند جهانی تبدیل کردند.برند فندی در شاخه ی طراحی و مد و همچنین تولید لباس فعالیت دارد .

آنها اولین دفتر خود را درشهر رم و در سال 1964 میلادی تاسیس کردند و بعد از گذشت یک سال یعنی در سال  1965همکاری خودشان را با کارل لاگرفلد که یک طراح مشهورآلمانی است شروع کردند و همین موضوع باعث شد تا در عرصه ی مد به شهرت زیادی برسند و موفقیت های زیادی را کسب کردند  .

لوگوی زیبای این شرکت نیز توسط لاگرفلد طراحی شده است که شکل خاصی دارد و به شکل دو کلمه ی اف لاتین است که یکی از آنها ساده و آن یکی به شکل برعکس است .

شرکت فندی همواره به دلیل به کار بردن مواد اولیه ی با کیفیت و خاص در محصولات خود شهرت جهانی داشته است . این شرکت همیشه به شیوه ای کار کرده است که طرح ها و محصولاتش خاص و بی نظیر بوده اند و یکی از ویژگی های بارز این شرکت که باعث شهرت و محبوبیتشان شده است همین موضوع است .

درسال 1980 میلادی این برند نیز همانند بسیاری دیگر از برندها پیشرفت چشم گیری داشت و کارهای خودش را گسترش داد . همچنین تنوع خیلی بالایی در تولید و شیوه ی کار کردنش ایجاد کرد .

 کت و شلوار، شلوار، چتر، ساعت، عینک آفتابی و عطر از جمله محصولاتی هستند که این برند تولید می کند .

شما می توانید مدل ها و برندهای مختلفی از عینک آفتابی زنانه جدید با قیمت را مشاهده کنید و مطابق با سبک و سلیقه خود یکی را انتخاب کنید.

بسته بندی خاص عینک فندی

در هنگام خرید عینک فندی در نظر داشته باشید که این شرکت برای بسته بندی عینک هایش از روش ها و ترفند های خاص خودش استفاده می کند . یکی از این روش ها این است که در داخل جعبه ای که عینک قرار دارد گواهی و همچنین کارت ضمانت محصول موجود است که باید این کارت به صورت یک کارت اعتباری و داخل یک بسته ی کوچک به شکل پاکت قرار گرفته باشد .اگر که این چنین نبود ،میتوان گفت که این عینک اصل نیست .در سمت دیگر بسته، یک کارت قرارگرفته که شکل و طرح اصلی لوگوی فندی بر روی آن درج شده است .در آن طرفتر کارت یک هولوگرام قرار دارد که رنگ آن تیره است و کناره های آن نیز لوگوی شرکت فندی را داردو

نگاهی به تاریخچه فندی

تولید عینک فندی

 شرکت فندی به داشتن لوکس ترین عینک ها مشهور است .تمامی این عینک ها در کشور ایتالیا تولید می شوند . طراحی این عینک دارای ظرافت بالایی است و سبک خاصی دارند. رنگ استفاده شده در ساخت عینک برند فندی همیشه رنگ هایی هستند که نشان دهنده ی اعتماد به نفس و جسور بودن است.

زیبایی این رنگ ها جلوه و ظاهری بی نقص و خیلی جذاب برای این عینک به ارمغان آورده اند .برای اینکه از اصل بودن کالا مطمین شویم باید به دسته های عینک توجه کنیم . برروی دسته ی چپ عینک فندی باید حرف بزرگ اف لاتین به همراه شماره ای وجود داشته باشد که این شماره نشان دهنده ی سایز عدسی و فریم عینک میباشد .

شرکت فندی علاوه بر تولید عینک آفتابی ،عینک های طبی نیز تولید میکند که این موضوع برای طرفداران عینک های فندی بسیار خوشحال کننده است . در اینجا باید ذکر کنم که عینک های فندی به طور معمول دارای وزن کمی هستند و روی چشم بسیار سبک هستند .این سبک بودن به این دلیل است که در تولید و ساخت این عینک ها از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده میشود.به همین دلیل است که عینک های فیک موجود در بازار را از این رو میتوان خیلی سریع تشخیص داد . عینک های اصل مارک فندی در دسته های خود پیچ و مهره های سبک و روانی دارند و خیلی راحت تا می شوند و در عین سبک بودن کاملا با کیفیت هستند. این موضوع نیز میتواند یکی دیگر از راه های تشخیص اصل یا فیک بودن عینک باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

دسته‌بندی نوشته‌ها