ست کردن عینک آفتابی با لباس

ست کردن عینک آفتابی با لباس

فهرست مطالب

در دنیای امروزی، عینک آفتابی به یکی از لوازم ضروری مد تبدیل شده است که در همه ی استیل ها باید باشد تا فرد استایل زیباتری را داشته باشد. همه افراد بدون استثنا عینک آفتابی را دوست دارند و می خواهند که چندین مدل از آن را داشته باشند؛ اما انتخاب یک عینک آفتابی به آن راحتی که فکر می کنید نیست. در هنگام خرید عینک باید به موارد بسیار زیادی دقت کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید و عینک شما بر روی چهره تان به زیبایی بنشیند تا چهره ی شما را جذاب تر نشان دهد.

صورت یکی از قسمت هایی است که خیلی زیاد مورد توجه است. عینک آفتابی نیز یکی از اکسسوری‌های صورت محسوب می‌شود. آقایان می‌توانند تنها با یک جفت عینک دودی تیپ و استایل خود را به طوری اساسی تغییر دهند و استایلی خیلی زیبا‌ و جذاب را برای خود درست کنند. این مساله در مورد زنان هم صدق می کند اما بدون شک اثر آن کمتر از عینک آفتابی مردانه است. دلیلش هم این است که خانم‌ها گزینه‌های متنوعی برای جذاب‌تر نشان دادن چهره و تیپ خود دارند؛ همچون وسایل آرایشی و زیورآلات اما برای مردان با عینک دچار تغییر زیادی می شوند.

اما برای ست کردن لباس با عینک دودی در اولین مرحله باید رنگ پوست خود را بشناشید و بدانید که پوست شما از چه نوع ورنگی است که تاثیر زیادی در آن داردبسیار مهم است که رنگ فریم عینک متناسب با رنگ طبیعی پوست صورت شما انتخاب شود.

همچنین نحوه ست کردن عینک آفتابی مردانه با لباس مردانه نیز پیچیدگی هایی دارد که باید به آن دقت کنید که بسیار مهم است . با ما همراه باشید که ما می خواهیم درباره ی ست کردن عینک با لباس همه چیز را برای شما توضیح دهیم .

رنگ پوست انسان به دو دسته تقسیم می شوند:

۱-پوست سرد

۲-پوست گرم

پوست‌های گرم متمایل به زرد یا سبز هستند. و پوست های سرد رنگ صورتی آبی دارند جالب است بدانید بعضی از افراد هر دو رنگ پوست را به طور همزمان دارند. در این حالت، این افراد باید رنگ عینک آفتابی را بر اساس رنگ مو یا رنگ چشم‌های خود انتخاب کنند.

برای  پوست هایی که دارای تناژ گرمی هستند عینک هم از میان رنگ‌های گرم انتخاب شود؛ مثل رنگ‌های  نارنجی، بژ، قهوه‌ای، طلایی، قرمز، زرد و البته رنگ سبز و برای پوست هایی که تناژ سردی دارند بهتر است عینک آفتابی از میان رنگ‌های سرد همچون مشکی، صورتی‌ها، آبی‌ها ،بنفش‌ و توسی انتخاب کنند .

در این حال که شما متوجه تفاوت رنگ وتاثیر بسیار مهم آن ها در انتخاب عینک متناسب با چهره شدید این رنگ ها ممکن است تیره و روشن و متوسط باشد که حتما به آنها توجه کنید.

به طور کلی، عینک آفتابی شما باید زیبایی وجذابیت به چهره‌ ببخشد. برای این کارمی‌توانید تناژ تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ پوست خود را برای فریم عینک در نظر بگیرید.

تعادل در رنگ لباس و عینک

نکته ی مهمی که در ست کردن عینک با لباس مردانه باید به آن توجه کنیم و بسیار مهم است این می باشد که می خواهید از چه رنگی استفاده کنید. به طور کلی ما سه رنگ اصلی برای شروع داریم که این رنگ ها شامل رنگ های قرمز، زرد و آبی هستند. از این رنگ ها بقیه رنگ ها به وجود می آیند که می توانند مکمل یا متضاد رنگ های بالا باشند؛ به همین دلیل برای ست کردن لباس و عینک خود باید به نکات زیر دقت زیادی کنید:

از رنگ های مشابه استفاده کنید که در لباس شما استفاده شده باشد یعنی رنگی که لباس شما به کار برده شده از رنگی نزدیک به آن استفاده کنید . برای مثال اگر لباسی با رنگ خردلی دارید، می توانید از عینک زرد استفاده کنید. اگر جزء دسته افرادی هستید که یک دست لباس می پوشید، سعی کنید به دنبال عینکی باشید که فریم آن با رنگ لباستان حتما هماهنگ باشد .

شیوه ی ست کردن و خرید عینک آفتابی مردانه اصل با لباس به این شکل است که می توان از رنگ های مکمل نیز استفاده کرد؛ یعنی برای این کار باید از رنگ های مخالف استفاده کنید. برای مثال اگر از رنگ قرمز در لباس خود استفاده کرده اید، یک عینک با فریم آبی رنگ می تواند گزینه مناسبی باشد.

نکته بعدی که وجود دارد، این است که لوازم جانبی خود مانند دستبند یا ساعت خود را نیز باید با عینک و لباس خود ست کنید شاید بی اهیمت به نظر بیاید اما دارای اهمیت زیادی است ؛ ولی همین جزئیات است که باعث زیبایی می شود و باید بسیار به آنها توجه کنید .

عینک آفتابی را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید

وقتی می خواهید که لباس جدیدی برای خود بخرید، حتما به چندین فروشگاه سر می‌زنید و مدل‌های مختلف را می‌پوشید تا گزینه‌ای که بیشتر با فرم بدن و چهره شما تناسب دارد را خریداری کنید برای خرید عینک هم باید به این صورت باشد شما باید چندین مدل مختلف عینک آفتابی را روی صورت خود امتحان کنید و ببینید کدام‌شکل بیشتر به صورت شما می آید و زیبایی وجذابیت را به شما هدیه می دهد آن را انتخاب کنید .

این کار شاید برای بار اول کمی وقت از شما بگیرد اما بعد از آن متوجه می‌شوید که باید به دنبال چه عینکی باشید. برای ست کردن عینک آفتابی با لباس مردانه لازم است فریم متناسب فرم صورت خود را بشناسید وآن موقع اهمیت آن را درک می کنید .

برای انتخاب عینک بر اساس فرم صورت باید به زاویه های صورت توجه کنید. اگر صورت گردی دارید، با یک عینک زاویه‌داری مربعی یا مستطیلی می‌توانید کمی شکل به گردی صورت خود بدهیدو زیباتر دیده می شود . و اگر صورت کشیده و دراز دارید، بهتر است عینکی پهن و عریض انتخاب کنید تا درازی صورت را بپوشاند.

ست کردن عینک آفتابی با لباس

ست کردن لباس با عینک آفتابی بر اساس موقعیت و مراسم

شما برای انتخاب عینک آفتابی متناسب با لباس باید به مراسم و موقعیتی که قرار است در آن حاضر شوید هم توجه کنید. چون هر مکان. و هر جایی شیوه ی لباس مختص به خود را دارد عینک آفتابی برای مراسم رسمی بهتر است به رنگ تیره و طرح کلاسیک باشد. چون برای لباس‌های رسمی همانند کت و شلوار نمی‌توانید مثلا از فریم سفید یا قرمز استفاده کنید. یا برای کویر و ساحل که لباس‌های راحت و خنک به رنگ روشن دارید خوب است از عینک آفتابی جیوه‌ای یا آینه‌ای استفاده کنید.

برای مهمانی‌های دوستانه که لباس‌های رنگی می‌پوشید آزادید از هر نوع عینک آفتابی که دوست دارید استفاده کنید واصلا مشکلی در انتخاب آن ندارید .در صورتی که قصد خرید عینک آفتابی را دارید می توانید روی این کلمه کلیک نماید و عینک مناسب با تیپ و استایل خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دسته‌بندی نوشته‌ها