آشنایی با عدسی های سنسیتی

آشنایی با عدسی های سنسیتی

فهرست مطالب

بسیاری  از مردم  که از عینک طبی استفاده می کنند، دوست دارند عینک شان فتوکرومیکی باشد، به آن منظور که عدسی دربرابر نور خورشید، تیره شود و واکنش نشان دهد اما در مکان های بسته عدسی آن روشن شود. این عدسی برای کسانی که مدام در محیط بسته و آزاد در رفت و آمد هستند، و عوض کردن عینک هر باره براشون سخت است انتخاب خیلی مناسبی است.

اما عدسی‌های فتوکرومیک عادی، همراه مزیت هایی که به وجود می آورند، تعدادی عیب هایی نیز دارند مانند:

در فضای داخل و در شب، مانند عدسی‌های معمولی شفافیت ندارند و این می‌تواند سبب کم شدن کیفیت بینایی در مکان هایی که نور وجود ندارد نامناسب بشود.

اندازه ی تیرگی عدسی‌های فتوکرومیک معمولی وابسته به دما تغییر می‌کند و برعکس تصوتان، در فصل های زمستان یا کلا در فصل های سرد سال، تیرگی این عدسی‌ها زیاد تر می شود.

برخی از این عدسی‌ها تا میزان مطلوب تیره نمی شوند و فرد از اندازه ی تیرگی عدسی رضایت ندارد.

عدسی‌های عادی فتوکرومیک درون اتومبیل به صورت مناسب و خوب تیره نمیشود، چون در این مدل عدسی‌ها، پرتوی UV سبب تیرگی می شود و درون اتومبیل، این اشعه تا حد زیادی از طریق شیشه‌ی ماشین جذب میشود و به عدسی نمی رسد.

البته هویا، با بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی امروزه ی جهان دراین زمینه‌ی عدسی‌های فتوکرومیک، عدسی‌های بی‌نقص sensity رو اختراع کرده، که در تمامی شرایط، دید عالی رو برای شما به وجود می اورد

سنسیتی هویا با بهره گیری از تکنولوژی در تمام فصل ها و انواع  شرایط دما و آب هوایی نتیجه ی عالی رو از خودش را نشان می دهد و واکنشش را به دما از همه ی عدسی‌های فتوکرومیک جهان کمتر است.

این عدسی با رنگ های جذاب و طبیعی به جز آنکه موجب ایجاد وضوع خیلی زیاد می شود ، نورهای آزاردهنده‌ ای که از بازتاب سطوح شفاف هستند را نیز کمتر میکند.

آشنایی با عدسی های سنسیتی

بیشترین اندازه ی تیرگی سنسیتی در رنگ‌های خاکستری، قهوه‌ای و سبز، به ترتیب هشتاد و هشت،هشتاد و پنج وهشتاد و نه درصد است که برای داشتن دید عالی و بدون مشکل در روزهای آفتابی بسیار مناسب است

سنسیتی مکان های داخل و بسته تماما واضح و شفاف است. به خاطر تکنولوژی عالی دوام داشتن و کیفیت بالای این عدسی‌ها خیلی بالاست

عدسی فتوکرومیک هویا

عدسی فتوکرمیک را می توانیم به عنوان مرحله ی بعدی در عدسی های متغیر بوده که با نور و تاریکی واکنش نشان میدهند Photochromic بدانیم. این عدسی ها با ویژگی داشتن  شیشه ی آیینه ای، تیپ جذاب و زیبایی به کسی که از استفاده می کند می دهند.

این محصول مانند  Sensity Dark بوده که علاوه بر UV نسبت به نور مرئی هم واکنش پذیر است و در روشنایی تیره می شود. این محصول از سنسیتی دارک و پوشش جیوه ای ترکیب شده است. بنابراین شما می توانید عدسی کاربردی  فتوکرومیک را در کنار جذابی یک عدسی جیوه ای ببینید .

پوشش موجب می شود شدت روشنایی  ورودی به عینک و چشم کاهش می یابد وهمچنین  برای چشم های حساس به روشنایی خیلی عالی است. این عدسی ها در 3 رنگ دودی، سبز و قهوه ای تولید می شوند. این ویژگی قابل سفارش بر روی همه ی محصولات هویا عبارتند از تمدید تدریجی، ضد خستگی و ….می باشد.

خصوصیات عدسی Sensity Shine

کارایی عالی در انواع شرایط آب و هوا و فصل متفاوت به لطف فناوری Stabilight کنتراست و کمترشدن تابش آزار دهنده با سه رنگ جذاب خاکستری نقره ای – نقره ای آینه ای روشن و… تولید می شود.

مزایای عدسی فتوکومیک سنسیتی شاین Hoya

 • شیک وجذاب به دلیل پوشش آینه ای
 • درفضای  بیرون سریع سبب تیرگی می شود
 • با قرار گرفتنن پشت شیشه خودروموجب تیرگی می شود.
 • در فضای داخل خانه سریع به حالت شفافیت برمیگردد.
 • درمقابل اشعه به حالت کامل و 100% از چشم ها حفاظت می کند.
 • بازتاب نور را کمتر میکند.

ویژگی های عدسی سنسیتی عبارتند از:

 • برگشت این عدسی به حالت شفاف دو برابر بیشتر از فتوکومیک
 • تکنولوژی تولید چرخشی خیلی جزِئی و دقیق وعالی این پوشش بر شیشه عدسی با اسم Precision Technology
 • کارایی ثابت در هر دما و آب و هوای متفاوت و حافظت صد در صد درمقابل اشعه UV با تکنولوژی Stabilight Technology
 • شفاف بودن بسیار بالا در فضای بسته
 • رنگ های طبیعی و زیبا
 • کمتر شدن نورهای آزار دهنده چشمگیر
 • به حداکثر رساندن تیرگی
 • مناسب برای کسانی با زندگی فعال و پر مشعله
 • مناسب برای کسانی که با چشم های حساس به نور

عدسی سنسیتی برای کسانی که از عینک طبی استفاده می کنند و زیاد به بیرون و داخل رفت و آمد دارند مناسب است زیرا سخت است این افراد هر بار عینک خود را عوض کنند.این عدسی همچنین برای کسانی که چشم های حساس به نور دارند بسیار مناسب است زیرا با قرار گرفتن در معرض نور آفتاب تیره می شود و نور های آزار دهنده و مضر را بازتاب می دهد و با برگشت به داخل فضای بسته بسیار شفاف می شود.اگر  چشمانی حساس دارید و میخواهید راحت به بیرون و داخل رفت و آمد کنید به شما عینک سنسیتی را پیشنهاد می کنیم تا رفت و آمد راحت داشته باشید و با نورمضر و آزار دهنده ی خورشید اذیت نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

عثمانی اپتیک

مرجع آنلاین و مستقیم انواع عینک آفتابی

آدرس شعبه تهران

تجریش - میدان قدس - کوچه محوی - پلاک دو - واحد ۲۱ - طبقه ۵

ساعت فعالیت

هر روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۰