بهترین عینک از نظر استحکام

بهترین عینک از نظر استحکام

فهرست مطالب

امروزه عینک آفتابی به عنوان یک اکسسوری پرطرفدار شناخته می شود و بسیاری از افراد از آن برای تکمیل کردن استایل خود استفاده می کنند؛ اما آیا عینک تنها برای مد و استایل به کار میرود؟ عینک آفتابی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ بهترین عینک از نظر استحکام کدام است؟ همانگونه که میدانید عینک آفتابی نه تنها به عنوان یک اکسسوری، بلکه برای محافظت از چشم ها بکار می رود. لنز های با کیفیت عینک آفتابی از چشم های ما به خوبی محافظت می کند و اما آیا تابحال به استحکام عینک آفتابی دقت کرده اید؟ همانطور که عینک باید لنز های با کیفیت داشته باشد، لازم است استحکام کافی در برابر ضربه را نیز داشته باشد. در این مقاله چند نمونه از عینک های آفتابی که دارای استحکام بالایی هستند را به شما معرفی خواهیم کرد.

عینک آفتابی و فواید آن برای چشم ها

همانطور که در مطالب بالا گفتیم، عینک های آفتابی در عصر جدید به عنوان یک اکسسوری محبوب شناخته می شود. عینک آفتابی نه تنها باید طراحی مد سال و بروز داشته باشد، باید از لنزها با کیفیت هم برخوردار باشد.

یکی از پرطرفدارترین لنزهای عینک یو وی 400 است که با حفاظت 100 درصد از چشم ها مانع از هرگونه آسیب به چشم هایتان خواهد شد. اغلب پزشکان استفاده از عینک های آفتابی را ضروری می دانند ، اما متاسفانه برخی از افراد استفاده از این اکسسوری را جدی نمی گیرند. باید بدانید در طول روز نه تنها پوست صورت، بلکه عدسی چشم ها نیز از آثار مخرب اشعه های ماورا بنفش در امان نیستند. اشعه های ماورا بنفش به سرعت به عدسی چشم ها وارد می شود و با گذشت زمان تاثیرات مخرب خود را مانند مروارید چشم و بسیاری از بیماری های خطرناک مانند سرطان را به همراه دارد.

امروزه یکی از مهمترین فواید عینک آفتابی برای چشم ها دید بهتر از اطراف است. بسیاری از ورزشکاران در رشته های کوهنوردی ، دوچرخه سواری ، قایق رانی و اسکی و غیره اغلب با تابش نور مواجه هستند و تابش نور باعث دید ضعیفتر می شود و برای آنها بسیار ناراحت کننده خواهد بود. اما چرا استحکام قاب و لنز عینک مهم است؟ چرا بسیاری از افراد ویژگی استحکام عینک را در حین خرید عینک در نظر می گیرند . در واقع باید بگوییم بسیاری از افراد در حین فعالیت های ورزشی ممکن است عینک آفتابی از چشم شان بیافتد؛ به همین دلیل زمانیکه ما هزینه بسیار زیادی را بابت خرید عینک می پردازیم، باید انتظار داشته باشیم عینکی که استفاده می کنیم دارای استحکام بالا باشد.

اما یکی دیگر از سوال هایی که ممکن است برای شما هم پیش بیاید این است که کدام یک از عینک ها دارای استقامت بالایی هستند؟ در ادامه مطالب به چند نمونه از مقاوم ترین عینک های آفتابی می پردازیم.

پرفروش ترین عینک آفتابی از نظر استحکام

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم، عینک آفتابی یکی از مهمترین اکسسوری هایی است که باید در فضای باز برای محافظت از چشم ها از آن استفاده شود. عینک های باکیفیت اغلب دارای قیمت بالایی هستند و اگر از مقاوت بالایی برخوردار نباشد ممکن است با افتادن روی زمین بشکند. افتادن عینک بیشتر در هنگام فعالیت های ورزشی از روی صورت می افتد و به همین دلیل ما هنگام خرید عینک آفتابی باکیفیت از فروشنده می پرسیم که آیا استحکام بالایی دارد یا خیر. در اینجا ما به معرفی عینک هایی با برند معتبر و استحکام بالا پرداخته ایم.

عینک آفتابی زنانه آیس برلین مدل VIRGINIA

یکی از عینک هایی که استحکام آنها تایید شده است، عینک آفتابی های برند آیس برلین است. آیس برلین نه تنها از نظر قالب آن بلکه از نظر لنز هایی که در انواع عینک های آفتابی استفاده می کند، مقاوت بالایی دارد.  رنگ فریم این مدل طلایی، رزگلد، قهوه ای و مشکی بوده و جنس فریم آن تیتانیوم نشکن می باشد. جنس عدسی پلی کربنات بوده و بخوبی از چشم ها در برابر تابش نور خورشید و تاثیرات مخرب اشعه های آن محافظت می کند.

عینک آفتابی لویس ویتون مدل z1478

برند لویس ویتون یکی از برندهای شناخته شده در بین سایر برند های دیگر است. این مدل عینک نه تنها از نظر طراحی، از نظر استحکام نیز مقاوم است. لنز های این عینک از چشم ها در برابر اشعه های نور آفتاب بخوبی محافظت می کند. فریم آن رنگ مشکی عدسی مشکی بوده و جنس فریم کائوچو استات می باشد . همچنین جنس عدسی این مدل پلی کربنات است و با طراحی فوق العاده شیک که دارد، آقایان و خانم های خوش سلیقه می توانند از این مدل عینک استفاده کنند.

عینک آفتابی ریبن مدل RB3957

ریبن را امروزه به عنوان یکی از برندهای محبوب با استقامت بالا می شناسند. این مدل عینک، یکی از جدیدترین مدل ها در بین برند ریبن بوده و طراحی بسیار جذابی دارد. می توانی این عینک را در انواع رنگ فریم طلایی عدسی سبز، نقره ای عدسی سبز، طلایی عدسی قهوه ای و فریم مشکی عدسی مشکی در عثمانی اپتیک بیابید. جنس فریم این مدل عینک ریبن فلزی بوده و به همین دلیل هیچگونه احساس سنگینی را روی صورت ایجاد نمی کند. جنس عدسی این مدل عینک ریبن کریستال است و از شفافیت نسبتا بالایی برخوردار است.

آیا عینک های پلاریزه از استحکام بالایی برخورداراند؟؟؟

امروزه پلاریزه به عنوان یکی از پرفروش ترین عینک ها استفاده می شود. لنز عینک پلاریزه مسطح است و به همین دلیل تابش نور خورشید را به راحتی منعکس خواهد کرد. پلاریزه به خوبی از چشم های ما در برابر تابش مستقیم نور خورشید محافظت می کند و به همین دلیل درهنگام استفاده می توانید دید بهتری را در هنگام رانندگی، قایق سواری و یا موج سواری داشته باشید. توصیه می شود از عینک های پلاریزه در هنگام شب استفاده نکنید و از این مدل تنها برای روزهای آفتابی استفاده نمایید. عینک پلاریزه استحکام بالایی دارد و جنس اغلب این عینک ها فلزی بوده و به همین دلیل می توانید ساعت ها از این مدل عینک استفاده کنید، بدون اینکه احساس خستگی را روی صورت خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید