انتخاب عینک مناسب برای آقایان

انتخاب عینک مناسب برای آقایان

فهرست مطالب

امروزه خوشبختانه آقایان نیز مانند خانم ها به جذابیت استایل خود بسیار اهمیت می دهند و از این رو  آقایان به دنبال خرید عینک های مد روز میروند. یکی از دغدغه آقایان شیک پوش و خوش سلیقه انتخاب عینک های ترند سال است. در واقع برای داشتن یک استایل متفاوت و کامل، انتخاب عینک آفتابی مناسب فرم صورت جزو یکی از ضروریاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر شما هم بدنبال انتخاب عینک های ترند مردانه هستید، توصیه می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

انتخاب عینک آفتابی مردانه

آقایان و حتی خانم های شیک پوش نه تنها برای کامل شدن استایل شان، بلکه برای محافظت از چشم هایشان هم به عینک آفتابی های باکیفیت نیاز دارند، اما جالب است بدانید اهمیت انتخاب یک عینک آفتابی منحصر به فرد برای آقایان دو چندان است؛ زیرا آقایان برای تکمیل استایل خود اغلب گزینه های کمتری نسبت به خانم ها برای انتخاب اکسسوری دارند. در این مقاله عثمان اپتیک سعی داریم پرطرفدارترین عینک آفتابی ها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید ساده تر انتخاب خود را در هنگام خرید انجام دهید.

غالباً فرم صورت یکی از اصلی ترین و مهمترین معیار است که هنگام خرید عینک آفتابی باید به آن توجه ویژه داشته باشید. برای انتخاب عینک آفتابی مردانه مناسب، اگر شناخت بهتری از نوع فرم صورت خود داشته باشید، انتخاب عینک آفتابی مناسب برایتان کار بسیار ساده تر و راحتی خواهد بود. در ادامه مقاله به بررسی انواع فرم صورت و عینک های مناسب با آن می پردازیم. اگر شما هم دوست دارید در انتخاب عینک آفتابی حرفه ای‌تر و سریعتر تصمیم بگیرید، توصیه می کنیم نکات زیر را در مورد فرم صورت خود هنگام خرید به یاد داشته باشید.

انتخاب عینک آفتابی مردانه بر اساس فرم صورت

صورت گرد

افرادی با صورت گرد معمولا دارای پیشانی کوتاه و خط  فک بدون زاویه ای هستند. بنابراین این دسته از افراد بهتر است نوعی عینک آفتابی انتخاب کنند که صورت آن ها را نسبتاً کشیده تر نشان دهد. آقایان با فرم صورت گرد می توانند از عینک های مدل پروانه ای، خلبانی و مستطیل استفاده نمایند.

فرم صورت بیضی

باید بدانید آقایانی که فرم صورت آنها بیضی است ، بسیار خوش شانس هستند. چراکه به راحتی می توانند هر نوع مدل را انتخاب کنند بدون اینکه هیچگونه دغدغه ای داشته باشند . به طور کلی فرم صورت بیضی انتخاب های زیادی برای انتخاب انواع عینک آفتابی دارند و برای جذابیت بیشتر استایلشان می توانند عینک آفتابی با طرح بیضی، گرد و گربه ای را انتخاب کنند. همچنین عینک آفتابی مربع ، خلبانی، عینک آفتابی پروانه ای و عینک آفتابی مربع و… مناسب آقایان با فرم صورت بیضی است.

صورت مربعی

یکی از بارزترین فاکتورهای جذابیت صورت های مربعی، کشیدگی زیاد این نوع فرم صورت است. عینک هایی می تواند مناسب آقایان با فرم صورت مربع باشد که بتواند کشیدگی صورت را کم تر نشان دهد. به طور کلی بهترین عینک آفتابی برای صورت کشیده، عینک های کلاب مستر، گرد و بیضی، خلبانی، مدل گربه ای و همچنین عینک هایی با فریم بزرگ است.

فرم صورت لوزی

باید بگوییم مدل فرم لوزی تنها برای آقایان و اغلب این فرم صورت بسیار نادر است . این دسته از افراد با این فرم صورت معمولا صورت آنها لوزی و خط فک بسیار تیز و همچنین گونه های عریض و و نسبتاً برجسته ای دارند. مناسب ترین عینک های آفتابی برای این فرم صورت، عینک های با فرم بیضی، گرد و با فریم گربه ای است .

صورت مثلثی

امروزه آقایان زیادی از فرم صورت مثلثی برخوردار هستند و این دسته از آقایان اغلب با انتخاب عینک مناسب فرم صورتشان به مشکل بر می خورند. این دسته از افراد دارای پیشانی باریک و چانه هایی نسبتا پهن هستند. در واقع بهترین انتخاب عینک آفتابی برای این افراد، عینک های آفتابی با شیشه روشن و در اندازه های بزرگ هستند. عینک آفتابی با فریم گربه ای هم می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای آقایان با فرم صورت مثلثی باشد.

انواع عینک آفتابی ترند مردانه

عینک آفتابی لویس ویتون مدل LOUIS VUITTON

یکی از پرطرفدارترین نوع عینک که امروزه سلبریتی های بسیار زیادی از آن حمایت کرده اند، عینک آفتابی لویی ویتون است. فریم این عینک بسیار زیبا و در عین حال خاص بوده و استفاده آن برای انواع فرم‌های مختلف صورت کاملا مناسب است. قطعا این عینک منحربه فرد یکی از مدل های ویژه این برند لوکس می باشد که میتواند یک انتخاب مناسب برای آقایان خوش پوش و خوش استایل باشد. می توانید از این مدل عینک در هنگام ورزش در هوای آفتابی و در فضای باز، ماهیگیری و دوچرخه سواری استفاده کنید. فریم قهوه ای عدسی قهوه ای ، جذابیت این مدل عینک را دوچندان کرده و جنس فریم کاچو استات دسته سیم کشی است.

عینک آفتابی ریبن عثمانی اپتیک

اگر بدنبال تکمیل کردن استایل خود در بهار و تابستان هستید ، پیشنهاد می کنیم عینک آفتابی ریبن را انتخاب نمایید. انواع فریم و عدسی مدل های 3025 یا 3026 و 2140 ریبن توانسته جذابیت خاصی به این عینک ببخشد و امروزه بیشتر آقایان از این مدل پرطرفدار برای کامل کردن زیبایی استایل خود کمک می گیرند. جنس عدسی پلی کربنات و همچنین جنس فریم فلزی بوده و هیچگونه حساسیتی روی گوش هایتان ایجاد نمی کند.

عینک آفتابی مردانه برند اوگا (OGA)

اوگا یک برند بسیار مشهور است که هر سال مدل های این برند مورد استقبال قرار می گیرند. این مدل عینک آفتابی برند اوگا، فریمی به‌شکل مستطیل دارد و به همین دلیل برای اکثر فرم های صورت مانند مربع ، گرد، کشیده، لوزی، قلبی و غیره مناسب است. بنابراین اگر از این نوع فرم های صورت‌ برخوردارید، می‌توانید این عینک را بدون هیچگونه نگرانی انتخاب کنید. این مدل عینک آفتابی مردانه دارای فریم مشکی عدسی مشکی و مناسب استفاده روزانه بوده و اغلب هنگام ورزش، مطالعه و حتی دوچرخه‌سواری می توانید همراه داشته باشید. همچنین اگر اهل ورزش هایی همچون تنیس هستید و بیشتر اوقات خود را در زمین‌های روباز بازی می‌کنید، این عینک می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دسته‌بندی نوشته‌ها